• header1
  • header2
  • header3
  • header4
  • header5
header11 header22 header33 header44 header55
estetik cerrahi

OP. DR. OYTUN İDİL - Plastik, estetik ve rekonstrüktif cerrahi uzmanı

estetik cerrahi Kısa biyografi

estetik cerrahi 1970, K.D.Z. Ereğli-Zonguldak doğumludur.

estetik cerrahi Tıp eğitimini İstanbul üniversitesi İstanbul tıp fakültesinde (1988-1994) almıştır.

estetik cerrahi Uzmanlık eğitimini 1994-2000 yılları arasında Bursa Uludağ tıp fakültesi plastik cerrahi kliniğinde almıştır.

estetik cerrahi Uzmanlığını tamamladıktan sonra bir süre Bursa Konur hastanesinde uzman doktor olarak bulundu.

estetik cerrahi 2004 yılından beri İstanbulda özel hekim olarak çalışmaktadır (Nisa hastanesi, Femme estetik-Ulus, Oksiart estetik merkezi-Ulus, büyükçekmece Kolan hastanesi, Clinicİstanbul-Mecidiyeköy, Güngören Kolan hastanesi, Estetistanbul saç ekim, Betty beauty club, Maya mecidiyeköy)

estetik cerrahi 2018 yılında en yenilikçi plastik cerrah seçilmiştir.

estetik cerrahi Mesleki olarak ilgisini en çok göğüs estetiği, implantla popo büyütme, silikon implantla bacak estetiği, yüz estetiği (yüz germe teknikleri, endoskopik yüz germe), erkeklerde genital estetik (penis büyütme) çekmektedir. Pek sık yapılmayan bir çok ameliyatı yapmaktadır (gırtlak çıkıntısının -adem elması- küçültülmesi, yanak yağlarının alınması, drooling ameliyatı yani spastik çocuklarda ağız salya akıntısının kesilmesi vs). Cerrahi dışında, ameliyatsız estetiklerden sadece dolgu, botox enjeksiyonları ve PRP uygulamalarını yapmaktadır.

estetik cerrahiİstanbul üniversitesi İstanbul tıp fakültesinde tıp eğitimini aldığı 1988-1994 yılları arasında amatör ve profesyonel olarak çizerlikle uğraştı (Gırgır, Fırt, Çarşaf, Pişmiş kelle, RH+, Deli dergilerinde karikatür ve çizgi roman çizdi). Bursa da bulunduğu 1994-2000 yılları arasında Bursa da bulunan ve sağlık bakanlığına broşür, film, animasyon üreten J.İ.C.A. da bazı çalışmalar (deneysel cell-animasyon, broşürlerin resimlenmesi, flip-chart resimlenmesi gibi) yaptı. 2000 yılından beri çizmeyi bırakmıştır (zaten buna vakti de yok), hobi olarak internet teknolojileri konusunda kendisini geliştirmektedir. Kozmoloji, yapay zeka ve kuantum fiziği konuları ilgisini çekmektedir.

estetik cerrahi Yerli ve yabancı tıp dergilerinde yayınlanmış makaleleri vardır.

estetik cerrahi H. P. Lovecraft, Edgar Allen Poe, P. K. Dick, William Gibson, Clive Barker, Ray Bradbury ve Kurt Vonnegut gibi yazarları okur..

estetik cerrahi Çok nadir olan boş haftasonlarında 2-5 senede biteceğini düşündüğü bir çizgi roman albümü üzerinde çalışmaktadır..

estetik cerrahi Star Tv de yayınlanan '46 - Yok olan' dizisinde 3 bölümde rol almıştır.

estetik cerrahi Bir çok kez medyada yer almış, estetik cerrahi konusunda danışmanlık yapmıştır..

estetik cerrahi 2011 yılında kuzey kutup noktasına yapılan bir turistik-keşif gezisine katılmış ve kuzey kutup noktasına Türk bayrağı dikmiştir. Kuzey kutup noktasına turistik amaçla giden ilk Türk'tür. 2012 yılında da Antarktika'da bulunmuştur...

estetik cerrahi Op. Dr. Oytun İdil, Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik cerrahi derneğinin ve Estetik plastik cerrahi derneğinin üyesidir..
estetik cerrahi

Op. Dr. Oytun İdil    / Plastik & Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı          Adres: Rumeli cad. No:3 D:1 Nişantaşı, Şişli - İstanbul / Türkiye
Op. Dr. Oytun İdil: 0 533 569 0649 - 0 505 296 5569         Hemş. Tuğçe Kırgezer: 0 553 9858087
Muayenehane tel: 0 212 296 3656 - 0 505 137 1393